Tabletki na prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne

Tabletki na prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne

Co zaburza prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne organizmu

  Stres, spadek nastroju, chroniczne zmęczenie i życie w ciągłym biegu, w którym nierzadko zaczyna brakować czasu dla najbliższych są niestety bardzo częstymi przyczynami dopadającej coraz większą liczbę ludzi depresji. Choroba ta jest obecnie uznawana za czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie. Depresja objawia się obniżonym nastrojem, przygnębieniem, brakiem chęci do życia, bezustannym smutkiem, problemami ze snem, brakiem apetytu, gwałtownym spadkiem lub przeciwnie- wzrostem masy ciała . Tak naprawdę u każdego chorego występują inne objawy oraz przyczyny zachorowań- często zdarza się także w wielu przypadkach, iż nie ma konkretnej przyczyny depresji- po prostu pojawia się. Bardzo częstą przyczyną zaburzającą prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne u ludzi są niedobory witaminy D3 w organizmie . Niestety lekarze coraz częściej przepisują swoim pacjentom- niepotrafiącym radzić sobie ze spadkiem nastroju bardzo silne środki o działaniu psychoaktywnym - nie myśląc przy tym wcale o efektach ubocznych ich działania oraz nieodwracalnych zmianach jakie mogą one spowodować w ludzkiej psychice- zamiast zaproponować na samym początku terapię witaminą D oraz naturalne metody w walce z depresją.

Co na prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne oferuje rynek farmaceutyczny ?


  Produkty z serii gold-vit dostarczają organizmowi  cennych składników niezbędnych do utrzymania go w świetnej formie i kondycji zarówno fizycznej jak i psychologicznej. Produkty gold-vit dostępne są w różnej postaci , zarówno jako tabletki twarde, kapsułki miękkie, tabletki musujące, a także kapsułki oparte na technologii Flow Kaps.
Ciesząca się ogromną popularnością na polskim rynki farmaceutycznym firma gold-vit  w swej bogatej ofercie produktowej oferuje między innymi:

 • Witaminę D3plus K2
 • Witaminy Dla kobiet
 • Witaminy Dla mężczyn
 • Witaminę D dla niemowląt 
 • Zestaw witamin i minerałów dla kobiet w ciąży
 • witamina C, Magnez, Żeńszeń i żelazo w postaci tabletek musujących
 • Witaminę A plus E
  Witaminę Bf orte
 • Winaminę D max
 • Witaminę D forte

  Wszystkie produkty gold-vit opracowe sa na bazie specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych składników wspomagające organizm zwłaszcza w okresach kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na niedobory witamin oraz okresach szczególnego zapotrzebowania organizmu na witaminy lub podczas rekonwalescencji, czy też dla utrzymania właściwego poziomu witamin i minerałów w organizmie.
Osoby cierpiące z powodu obniżonego nastroju oraz zmęczenia, a także spędzające mniej niż 15 minut dziennie na słońcu, stosujące kremy z filtrem, uprawiające sport  i chcące wspomóc prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne organizmu zdecydowanie sięgnąć powinny po preparat goldwit D3 plus K2 lub Gold-vit D max.
Witamina D bardzo skutecznie poprawia nastrój, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, wzmacnia kości, zęby oraz stawy i skutecznie wspomaga wchłanianie fosforu i magnezu w organizmie. Z kolei witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także wzmacnia wchłanianie witaminy D w organizmie. Dzięki zastosowanej w preparacje specjalnej technologi Flow Caps Liquid Technology preparat jest bardzo szybko absorbowany w organizmie oraz zachowana zostaje najwyższa jakość produktu.
 Do niedawna witamina D kojarzona była wyłącznie z prawidłowym funkcjonowaniem kości oraz profilaktyką osteoporozy- obecnie coraz częściej obserwowany jest bardzo duży związek jej niedoborów w organizmie z atakująca coraz częściej ludzi w każdym wieku depresją -dlatego tak ważna jest właściwa suplementacja zalecana zwłaszcza od września do kwietnia  bądź nawet przez cały rok. Wystarczy jedna kapsułka dziennie stosowana regularnie, aby skutecznie zminimalizować ryzyko wystąpienia obniżonego nastroju czy depresji i wspomóc prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne organizmu. 
 Oprócz tabletek na prawidłowe funkcjonowanie psychologiczne organizmu warto także zadbać o zdrowy,higieniczny, regularny tryb życia, prawidłowy sen, pełnowartościową dietę oraz aktywność fizyczną i prawidłowy wypoczynek.